Водоотпорен водоотпорен на РАНЕРСКИОТ ЗДРАВЈЕ ВЕСНИК ЗА РАБОТНИЦИ ВО МАВИ, Големина L
  • Обновено

Водоотпорен водоотпорен на РАНЕРСКИОТ ЗДРАВЈЕ ВЕСНИК ЗА РАБОТНИЦИ ВО МАВИ, Големина L

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дожд или сјај, не е важно затоа што ќе бидете подготвени во јакна од дожд од дожд. Оваа водоотпорна, дишечка јакна ќе ве одржи суви и удобни со надворешната обвивка за отфрлање на водата и критични споеви запечатени. Централниот преден патент е заштитен со чувар на бура од кука и јамка, а манжетните за ракави се прилагодливи со велкро. Страничните џебови се патенти и покриени со ткаенина за да помогнат да се задржи дождот. Оваа јакна е одлична за одење во игра, удирање на патеки или упатување кон канцеларијата со ултра мека водоотпорна и дише ткаенина. Дождовната јакна има рејтинг од 5000/5000 mvt и има надворешна вода за репелант на вода. Водоотпорна суштинска јакна за дишење на доживото во морнарица, големина L : Водоотпорна и дише ткаенина со рејтинг 5000/5000 mvt. Надворешна обвивка за репелант на вода. Продолжен визир на аспираторот и прилагодливи влезови на аспиратори. Чувар на бура со затворање на кука и јамка. Критички шевови запечатени за да ја задржат водата надвор. Истегнете ткаенина и ултра мека рака. Патенти со пазуви. Покриени џебови од патент. Печатена внатрешна обвивка. 1 "полите на капки. Прилагодливи влечења на полите.