Двор Алисон Геометриски Граничен Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 10, Кафеава Коска
  • Обновено

Двор Алисон Геометриски Граничен Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 10, Кафеава Коска

DEN 669.12

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Заштедете Пари. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево.Продавница Safavieh на . 100% Полипропилен . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.