Водич за патеки HLT LT245 75R E 10ply WL Одговара: 2014 - Џип Wrangler Спорт, Џип Wrangler Неограничен Остров
  • Обновено

Водич за патеки HLT LT245 75R E 10ply WL Одговара: 2014 - Џип Wrangler Спорт, Џип Wrangler Неограничен Остров

DEN 2549.28

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водичот За Приколки HLT е гума за сите сезони на автопат направена за лесни камиони и Теренци што овозможува тивко и стабилно возење. ХЛТ е дизајниран со формулирано соединение кое обезбедува долготраен животен век на шарите во сите сезонски услови. Со својата шема на шарите што ефикасно ја намалува бучавата, ХЛТ создава удобно тивко возачко искуство. Неговите големи блокови на шарите ја зголемуваат површината за контакт, подобрувајќи го подобреното ракување и абењето на шарата. Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2018-20 Џип Wrangler Неограничен Спорт S 2022 Џип Wrangler Неограничен Вилис 2017-22 Форд Ф-350 Супер Должност Ларијат 2005-07 Форд Ф-350 Супер Должност Ларијат 2004-07 Нисан ТИТАН XE 2008 Форд Ф-350 СУПЕР Должност FX4 2023 Џип Wrangler неограничена слобода и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.