Forcerun HT 225 70R 107H XL S Цела Сезона Гума Одговара: 2012-Dodge Патување AVP, 2006-Сузуки Гранд Витара XSport
  • Обновено

Forcerun HT 225 70R 107H XL S Цела Сезона Гума Одговара: 2012-Dodge Патување AVP, 2006-Сузуки Гранд Витара XSport

DEN 1438.88

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.MOMO Forcerun M8 HTFEARCETURES И Придобивкисекакво време влечење подобрена контрола ефикасни перформанси подолготрајно траење на животот НА шарата ПРЕГЛЕД МОМО Forcerun M8 HT е терен за автопат цела сезона гума произведена за Теренци и лесни камиони. Овој модел има некои перформанси и високи(повеќе..) Големина : 225 70Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Автопат. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2003 Volvo XC90 База 2011-13 Сузуки Гранд Витара Премиум и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.